Materjalid

LDPE (madala tihedusega polüetüleen) on kõige kauem kilekottide ja pakendite valmistamisel kasutusel olnud polüetüleenitüüp. LDPE on hea läbipaistvuse ja pakendamisomadustega. LDPE-materjal on läikega ja sobib hästi fototrükiga kottide ja kilede jaoks. Seda kasutatakse tavaliselt tugevdatud auksangaga kottide, pehme aassangaga kottide ja stantsitud auksangaga kottide puhul. Põhja-Euroopas kasutatakse LDPE-d endiselt särksangadega kottide valmistamiseks. Saame pakkuda LDPE-kilet paksusega 18-180 mikronit.

HDPE (suure tihedusega polüetüleen) on venimisel tugevam kui LDPE, kuid rebeneb kergemini. See materjal sobib suurepäraselt särksangaga ja auksangaga kottide jaoks. Paksu HDPE-materjali (50-100 mikronit) kasutatakse sageli luksuslike kottide valmistamisel. Loomulikul kujul on HDPE ilma läiketa ja matt, krabisev. HDPE ja LDPE hinnad muutuvad turul pidevalt. Saame pakkuda HDPE-kilet paksusega 8-100 mikronit.

MDPE (keskmise tihedusega polüetüleen) on uusim polüetüleenmaterjal. See näeb välja nagu LDPE ja HDPE oleks kokku segatud. Saame pakkuda MDPE-kilet paksusega 8-100 mikronit.

CoEx – pakume 3-kihilisi kilesid klientidele, kes vajavad spetsiifiliste omadustega pakkematerjale. Tavaliselt kasutatakse seda erinevat värvi (eri värvitoonid sees/väljas) kilede saamiseks, vastupidavuse, pakkeomaduste, termilise stabiilsuse ja paljude teiste omaduste parendamiseks.

Lisandid

Pikkade sangadega kotti saab kanda ka üle õla. Pakume erinevaid värvitoone ja materjale, nagu näiteks polüester, puuvill, PVC. Sanganööri kinnitusaukudesse võib lisada öösid ehk needid.

Öösid on stiilsed ja ühtlasi funktsionaalsed – need tugevdavad sanga kinnitusauke. Pakume metalseid, valgeid ja värvilisi ööse. Ööse kasutatakse enamasti luksuslikel kile- ja paberkottidel.

Lamineerimist kasutatakse tavaliselt pinna viimistlemiseks, mis annab pakkematerjalidele luksusliku välimuse. Pakume läikega ja matti lamineerimist paber-, PP-kangast ja kilekottidele.

UV-lakk on hea viis toodetele tähelepanu tõmbamiseks. Pakume tavapärast ja reljeefset UV-lakki, saadaval on ka pärlmuttertoon (sisaldab pärliosakesi).

Kuumstantsimine on kuivtrüki meetod, kus trükipildi pinnale kandmiseks kasutatakse kuumutatud matriitsi ja fooliumi. Seda kasutatakse enamasti küll kuld- või hõbetrüki imiteerimiseks, kuid me pakume ka mitmeid muid värvusi.

Reljeeftrükk – pakume soonilist reljeeftrükki paberkottidele. See tekitab koti pinnal virvendusefekti. Teine võimalus on reljeeftrükis logo või reljeefne kujutis.

Trükkimine koti siseküljele – mõnel juhul, eriti kaubamärgi kaitsmiseks, võite lasta trükkida kujutise koti siseküljele. See muudab koti kohe omapärasemaks.