Pikkade sangadega kotti saab kanda ka üle õla. Pakume erinevaid värvitoone ja materjale, nagu näiteks polüester, puuvill, PVC. Sanganööri kinnitusaukudesse võib lisada öösid ehk needid.

Öösid on stiilsed ja ühtlasi funktsionaalsed – need tugevdavad sanga kinnitusauke. Pakume metalseid, valgeid ja värvilisi ööse. Ööse kasutatakse enamasti luksuslikel kile- ja paberkottidel.

Lamineerimist kasutatakse tavaliselt pinna viimistlemiseks, mis annab pakkematerjalidele luksusliku välimuse. Pakume läikega ja matti lamineerimist paber-, PP-kangast ja kilekottidele.

UV-lakk on hea viis toodetele tähelepanu tõmbamiseks. Pakume tavapärast ja reljeefset UV-lakki, saadaval on ka pärlmuttertoon (sisaldab pärliosakesi).

Kuumstantsimine on kuivtrüki meetod, kus trükipildi pinnale kandmiseks kasutatakse kuumutatud matriitsi ja fooliumi. Seda kasutatakse enamasti küll kuld- või hõbetrüki imiteerimiseks, kuid me pakume ka mitmeid muid värvusi.

Reljeeftrükk – pakume soonilist reljeeftrükki paberkottidele. See tekitab koti pinnal virvendusefekti. Teine võimalus on reljeeftrükis logo või reljeefne kujutis.

Trükkimine koti siseküljele – mõnel juhul, eriti kaubamärgi kaitsmiseks, võite lasta trükkida kujutise koti siseküljele. See muudab koti kohe omapärasemaks.

Tinditrükiga tähistamine – võite lisada oma kottidele ainulaadse tähistuse. Sobib hästi reklaamkoodide, kuupäevade, triipkoodide jne lisamiseks.

Perforeerimine aitab paljudel juhtudel klientidel kotte hõlpsamalt avada. Seda soovitame pakke- ja turvakottidele. Pakume erineva rebimistugevusega perforeerimist.

Euroaugu stantside abil saate oma kaupadele Euro-mõõtudega avad, tänu millele võite oma tooteid müügisaalis erineva kujuga riputuskonksude ja hoidikute abil välja panna.

Läbipaistvat taskut kasutatakse tavaliselt saatelehtede ja veodokumentide kaasapakkimiseks. Läbipaistvas taskus olevatelt dokumentidelt saab hõlpsalt triipkoodi skaneerida.