MEIE ETTEVÕTE

Plastrum on spetsialiseerunud trükiga kandekottidele, kilepakenditele, paberpakenditele ja kleeplintidele.

Plastrum asutati 2003. aastal pereettevõttena, mille äriideeks oli reklaamida kaubamärke kandekottide, pakketeipide ja pakkematerjalide abil.

Tänaseks oleme tõusnud üheks juhtivatest ettevõtetest pakendite ja reklaamivahendite turul. Viimastel aastatel oleme spetsialiseerunud trükiga pakketeipide ja kandekottide tootmisele ja müümisele ka Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis ja Norras. Meie eesmärk on pakkuda alati keskkonnasõbralikke tooteid parima võimaliku hinna ja kvaliteediga. Ootame huviga, et saaksime teiega isiklikult vestelda. Aitame teil leida kiireima tee nutika ja kulutõhusa turunduseni. Me üritame garanteerida oma klientidele konkurentsivõimelised hinnad, professionaalsed teenused, parima kvaliteedi ja paindlikud tarnetingimused.

Kõik meilt tellitud tooted tarnitakse vastavalt DAP tarnetingimustele ehk nimetatud punkti. Tarneaeg sõltub iga konkreetse toote olemusest.

Nutikas turundus

Meiega on teie kaubamärk tähelepanu keskpunktis. Oleme alates 2003. aastast müünud, turundanud ja arendanud esmaklassilise kvaliteediga reklaampakendeid. Õige kontseptsiooni, materjali ja trükiga muudate oma kaubamärgi turul teistest eristuvaks.

Võtke meiega ühendust ja me räägime teile hea meelega rohkem!

Keskkond ja Plastrum

Plastrum soovib olla keskkonnasõbralikumaid tooteid eelistavatele klientidele ainus ja enesestmõistetav valik. Meie jaoks tähendab see seda, et püüame tagada, et meie tarnijate tekitatav keskkonnamõju kandekottide ja pakketeipide tootmisel on viidud miinimumini. See tähendab ühtlasi, et me pingutame ka selle nimel, et meie endi tegevused oleksid võimalikult keskkonnasõbralikud. Kasutades tootmises vihmavett näiteks! Plastrumi jaoks ei ole keskkonnaalane töö pelgalt üks lisapaber kaustas, vaid midagi, mille kallal me iga päev töötame.

Pakketeip, kandekotid ja keskkond

Hetkel ei ole kahjuks ühtegi kandekotti ega pakketeipi, mida saaks toota ilma keskkonnale mõju avaldamata. Seetõttu teeme kõik, mis meie võimuses, et kehtestada tarnijatele nõudmised, et nood arendaksid tooted, mis oleksid võimalikult keskkonnasõbralikud. Meie tootevalikus on pakketeip, mis on täielikult lahustitevaba, tänu millele ei paisku nende põlemisel atmosfääri mitte ühtegi ohtlikku kemikaali. Võime pakkuda ka riidekotte ökoloogiliselt kasvatatud puuvillast ja kandekotte, mis on valmistatud 100% biolagunevast plastist.

Kandekottide ja pakketeipide kvaliteet

Meie kandekottide ja pakketeipide kõrge kvaliteeditase on meile elutähtis. Meil on oma tööstusharus laialdased kogemused ning me müüme laia kvaliteettoodete valikut. Meie partnerina on teil võimalik saada tooteid, mis on kohandatud vastavalt teie vajadustele ja on alati parima võimaliku kvaliteediga.

Plastrum ja kvaliteet

Plastrum keskendub kvaliteedile. See tähendab, et meie kliendid võivad meiega koostööd tehes end alati kindlalt tunda. Me teeme koostööd ainult parimate tarnijatega ja meie töötajad on spetsialisti pädevusega.

Plastrumi kvaliteedipoliitika

  • Professionaalsete töötajate abil müüb ja turundab Plastrum alati tooteid, mille kvaliteeditase vastab klientide nõuetele ja ootustele. Stabiilsus on oluline kvaliteet.

  • Laialdased teadmised, järjepidev arendustöö, pidevad parendused, esmaklassiline teenus ja isiklik pühendumine tagavad meile alati rahulolevad kliendid.

Plastrumi sisekontroll

Toodete kõrge kvaliteet ei ole sugugi ainus põhjus, miks meil nii palju rahulolevaid kliente on. Meie töötajad saavad pidevalt täiendkoolitust ja neil on kõrgtasemelised teadmised oma spetsiaalse valdkonna kohta. Me peame oluliseks, et teie koostöö meiega põhineks teadmistel ja kvaliteedil.