Norman_Optika_photo_924DSC_5349_483printed-gloss-rope-handle-paper-bags-ref-victorias-secret

Miinimumkogus 500tk. Koti ülaosas ja põhjas on tugevduseks kartong. Tarneaeg sõltub kogusest kuna tegemist käsitööga.

Nöörsangaga lamineeritud paberkoti võib valmistada paberist või kartongist paksusega kuni 250 gsm. Lisades mati kattekihi, saadakse lõpuks tugev ja jäik kandekott. Lisaks kartongist tugevdused koti põhjas ja voldi läheduses võimaldavad selle kotiga kanda suuri raskusi ja seda saab korduvalt kasutada. Jämedad nöörid ja metallöösid suurendavad samuti koti kandevõimet. Jämedam nöör teeb koti kandmise mugavamaks ja metallöösid muudavad koti kauakestvamaks. Nööride ja paelade värvuse valik on suur.

Tõmmatava nööriga reklaamkotid on väga kvaliteetsed ja sobivad ostukottideks või reklaamivahendiks. Valida saab kaht põhivärvi paberi vahel (pruun/valge) ning trükiga saab vastavalt soovile katta kuni 100% kotist – seejuures on võimalik ka siseküljele trükkimine. Kandekoti suurust saab valida millimeetrise täpsusega, kuid me soovitame valida standardkotile sarnase suuruse, tänu millele on tootmine tunduvalt odavam. Läikega või matt kattekiht annab kandekotile suurepärase lõppviimistluse. Allakeeratud servad, serva sisse paigaldatud tugevdus, kartongist põhjatugevus, öösid on kõik valikulised lisandid.

Sangad võivad olla polüproüleennöörist, puuvillanöörist, kalasabanöörist, siidpaelast, keeratud paberist, kangast, PVC-torust või mis tahes muust sobivast materjalist. Sang võib olla lühem –käes kandmiseks – või pikkusega, mis võimaldab kotti õlal kanda. Nööri sõlmede jaoks võib kotti teha augud või nööri kinnitada allakeeratava serva sisse, et ei peaks nööri iga kord välja tõmbama. Pakume erivärvi metallööse, kuldset kattekihti (erinevad kattemustrid ja värvitoonid), UV-lakki, reljeeftrükki ja palju teisi võimalusi.