Masinkile “Machine stretch”

Masinkile “Machine stretch”

Masinkile “Machine Stretch”

“Machine Stretch” pakkekilet kasutatakse tavaliselt poolautomaatsetes ja automaatsetes kaubaaluste pakkimismasinates ja -liinides, kus on vaja kiiret tööd ja kaasaegset aluste pakkimist. Kile valitakse vastavalt seadme spetsifikatsioonile ja toote omadustele. Sõltuvalt sellest, kas tegemist on horisontaalse või vertikaalse mähkimismasinaga, kas on vaja suurt mähisekiirust või tugevat survet jne.
• kile paksus: 9 kuni 35 mikronit;
• pre-stretch % (eelvenitamine):
1. 100% – standardsetele mehaaniliste või elektromagnetiliste piduritega poolautomaatsetele seadmetele;
2. 150% – poolautomaatsetele masinatele, millel on võimalus venitada kilet kuni 150%, samuti kohtades, kus on erinevad ja / või teravad tooted tuleb pakkida samale alusele;
3. 250% – suure võimsusega “Machine Stretch” kile on mõeldud kvaliteetsetele poolautomaatsetele ja automaatsetele seadmetele, mis sobivad nii vertikaalsetele kui ka horisontaalsetele mähkimismasinatele;
4. 300% ja rohkem – ülipaindlikku kilet, mis on loodud optimaalse efektiivsuse saavutamiseks, saab kasutada uue põlvkonna seadmetes.
Venitatud (pre-stretch) kile: paksusega 6 kuni 10 mikronit. Sellel kilel ei ole eriti suurt venituskoefitsienti (20-60%) ja seda kasutatakse standardsetes mehaaniliste või elektromagnetiliste piduritega poolautomaatsetes seadmetes.
• kile laius: 100 mm kuni 500 mm;
• paberirull: ilma rullita, 38 mm, 51 mm, 76 mm;
• värvid: läbipaistev, must, valge, erivärvi;
• muud lisandid on võimalikud: UV-stabiliseerimine, kleepuvus teiselt poolt, kleepuv mõlemalt poolt;
• Spetsiaalne kile: sertifitseeritud kokkupuuteks toiduga.
Toodete kaubaaluste puhul, mille ladustamine – transportimine nõuab ventilatsiooni, et kaitsta kondensaadi moodustumise eest, on alternatiiv perforeeritud pakkekile.