Personaalse trükiga kiled

Personaalse trükiga kiled

KILED

PIIRDEKILED, HOIATUSKILED, HOIATUSLINDID, LOGOLINDID, OHUTUSLINDID, MÄRGISTUSKILED…

Renoveerimis- ja ehitustööde ala piiramiseks, spordivõistluste marsruutide määramiseks, nt maratoni-, jalgratta- või autoralli marsruudid, erinevad väliüritused ning kaitsevööndid.

Trükiga piirdekile on ka lihtsaim viis potentsiaalselt ohtlike kohtade tähistamiseks – väljakaevamised, liiklusõnnetused jne. Pakume hoiatuslinte erinevates toonides ja enamus mida pakume on personaalse trükiga kiled. Kiled võivad olla erineva laiuse ja paksusega. Kile on keritud kartong poolile mis on 76mm sisemise läbimõõduga.

Personaalse trükiga kiled, piirdekiled, hoiatuskiled ja lindid.

Kile mida kasutame piirdekilede tootmisel ja trükil on enamasti LDPE. Kile värvus üldjuhul valge. Kile laiusteks 50, 75, 100mm. Kilede paksus 35, 50, 80mikronit. Trükime peale (ühele poole) kuni 6 värviga. Rulli kerime 100, 250, 500m või kliendi erisoove arvestades ka rohkem või vähem.

Kogus millest me alustame tootmist on 3 rulli. Tarneaeg oleneb töö iseloomust ja kliendi soove arvestades.

Näiteks 100m x 250m ja 80mikr kilet on alusele pakitud 67´500jm ehk 270rulli. Pool alust 135rulli.

Pakume ka spetsiaalseid kilesid ja kilelinte torustike ja kaablite asukoha määramiseks.

Meie valikust leiate erinevad kattekiled, koormakiled jne. Saematerjali katmiseks must/valge coex kiled. Ka laiadele kiledele saame trükkida teie ettevõtte logo ja muu olulise informatsiooni. Pakume kilesid rullis, suka või poolsukana ja voldituna erimõõtu. Kiled võivad olla anti-staatilised. Pakume kilet ka lehtedena, lõigatuna formaati. Kiled saame katta UV-lakiga või lamineerida vastavalt kas matt või läikega.

Kilesukka kasutatakse erinevate toodete pakendamiseks poolautomaatsete ja automaatmasinate abil. Kilesukka saame trükkida mõlemalt poolt.

Taaskasutatud kilematerjal ja selle kasutamine.  

Meil on võimalik toota kilesid lisades materjali koostisse kas 20, 40 või 80% taaskasutatud materjali. Pakendile või kilele trükime teiega eelnevalt kooskõlastades ka erimärgistused või vastava info. Trüki eelvaate esitame pdf formaadis, mille palume teil kinnitada enne töödega alustamist. Meie soovitame kasutada aina enam taaskasutatud materjale. Taaskasutatud materjalid on erineva kvaliteediga ja tihtipeale erineb see eelnevast partiist, sellega tuleb arvestada. Kui tegemist on suurepinnalise trükiga siis arvestage, et trükivärv ei kata sama ühtlaselt kui siledat esmast materjali. Taaskasutatud kiledel esineb kerget puru sees ja see ei lase trükivärvil katta ühtlaselt. Kõigest lähemalt berni@plastrum.ee

 

Trükiga kiled, piirdekiled, hoiatuslindid

Materjalid: LDPE, Rec-LDPE (valge kile)

Kile paksused: 35, 50, 80mikronit (standard paksused) + eripaksused

Rulli laiused: 50, 75, 100mm (standard laiused) + erilaiused

Rulli keritud: 100, 250, 500m

Trükkimise meetod: Fleksotrükk 1-6värvi

Minimaalne kogus: 5rulli

(Näide: 100mm x 250m, 80mikronit) kogus 33´750m=135rulli=1/2 EUR alust

Trükime üle terve pinna, mida nimetame negatiiv trükiks. Siin on kolm valikut:

  • üleni sinine taust, mida trükitakse in-round trükiplaadiga (näiteks sinine taust), pealetrükk musta värviga. Ilma 1-2mm trükisammu vaheta.
  • üleni sinine taust välja arvatud trükiplaadi liitumiskoht 1-2mm (siin jääb valge triip)
  • üleni sinine taust välja arvatud trükiplaadi liitumiskoht 1-2mm (valget triipu saame lisa värviga üle värvida, tulemus pole küll sama mis in-round trükiplaadiga aga odavam. Trükisammu asukoht on ikkagi nähtav kuid mitte valge.

Trükiplaadi maksumus: 30€/värv, tavaline trükiplaat. 250€ in-round. Fototrükk 250€ (CMYK).

Koguse tolerants: +/-10%

Tarneaeg: 20-25päeva. Mõjutegurid: kogus, tootmise üldine koormatus, kliendi erisoov.

Express tarne: 7-10päeva. Hinnalisa +30% rulli maksumusele.

Küsi pakkumist: berni@plastrum.ee  Tel +3725140521  Berni Valge

_______________________________________________________________

Kiled rullis – kattekiled

Pakume erinevaid kilematerjale rulli kerituna – erinevad kile paksused, – mõõdud, – toonid, – mitmekihilised jne. Küsige pakkumist nii laotoodetele kui ka personaalseks tellimiseks.

Pakume nii esma- kui ka taaskasutusel materjale!