Tekstiil paelad trükiga ja ilma

Personaalse trükiga LINDID, tellimus alates 100m

Dekoratiivsed trükitud lindid muudavad iga sündmuse ainulaadseks! Pakume neid erinevates kangastes, värvides ja suurustes. Linte saab kasutada mitmel loomingulisel viisil erinevate ürituste jaoks. Näiteks saate muuta oma pulmapäeva eriliseks ja kaunistada lauad, toolid, lilled jne temaatilisi sõnumeid näitavate lintidega. Sama ideed saate kasutada mis tahes muuks eriliseks sündmuseks.

Teine tavaline dekoratiivsete lintide kasutamine on ettevõtte kaubamärgiga ribade jaoks. Tavaliselt on neile trükitud logo või sõnum. Neid saab kasutada pakendi või mis tahes toote kaunistamiseks, andes sellele professionaalse välimuse. Võtke julgesti ühendust meie meeskonnaga, kes aitab teil kujundada oma brändi jaoks ainulaadse trüki.

Meil on laos valget ja musta värvi lindid, millele saame kohe trükkida teie logo näiteks.

Kui te soovite teist tooni linti (roosa, kollane…), saame selle lindi teile tellida ja siis trükkida.

Peamised kangast etikettide tüübid riietele

HOOLDUSSILDID RIIETELE

Need rõivasildid on selleks, et näidata olulist teavet ja pesemisnõuandeid. Prindime hooldussildid erinevatele kangamaterjalidele. Saame kohandada oma rõivasilte, mis on valitud teie hooldusikoonide hulgast. Erinevad suurused, värvid ja vormid. Saate pesta oma kangasilte 95° juures.

BRÄNDI ETIKETID RÕIVASTELE

Trükime teie riietele isikupärastatud brändisilte. Saate valida kuni 6 värvi esiküljel ja 2 värvi kangasiltide tagaküljel. Saate pesta oma kangasilte 95° juures. Kasutame kangasiltide trükkimisel pesukindlaid värve.

SUURUSE ETIKETID RÕIVASTELE

Trükime kangasuuruse silte. Saate valida erinevate kangaste ja värvide vahel. Saate pesta oma kangasilte 95° juures. Saame trükkida oma kangasilte tükkidele või rullidele.

PERSONALISEERITUD RÕIVASTE SILDID

Logo, teksti ja juhiseid saate segada oma rõivasiltidel. Pakume oma kangasildile erinevaid lõikeid ja volte. Kangasildid saate pesta 95° juures. Kasutame Oeko-tex® 100 sertifitseeritud kangast.

Kategooria:
Name
Email
Phone
Additional information
Lisa fail