Meie ettevõte

Plastrum on spetsialiseerunud trükiga pakenditele ja pakketeipidele

Plastrum asutati aastal 2003. Meie plaan oli kasutada ära enda varasemad kogemused pakkematerjalide müügialal ja anda endast kõik võimalik, et meie potentsiaalsed kliendid saaksid parima ülevaate pakenditest, mis neile võiksid huvi pakkuda.

Tänaseks oleme arenenud usaldusväärseks partneriks paljudele tootjatele ning agentuuridele, kes on vähegi seotud pakendite või sellega kaasnevaga. Viimastel aastatel oleme spetsialiseerunud erinevat tüüpi trükiga pakendite ja pakkematerjalide müümisele ka väljaspool Eesti piire, nagu Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis ja Norras.

Meie eesmärk on pakkuda eelkõige keskkonnasõbralikke tooteid parima hinna ja kvaliteediga. Soovime olla võimalikult aus ning pakkuda stabiilsust ja turvatunnet meie toodete tellijatele. Oleme kiired ja nutikad, tundes oma sektorit parimal viisil. Garanteerime oma klientidele konkurentsivõimelised hinnad, professionaalsed teenused ning parima kvaliteedi.

Kõik teie tellitud tooted tarnitakse vastavalt DAP tarnetingimustele kokkulepitud aadressile. Tarneaeg sõltub iga konkreetse toote olemusest. Üldjuhul on selleks 30päeva. Meie headeks partneriteks on DSV Estonia, UPS, DHL, DPD veokid või kullerid.

Nutikas turundus

Teie toode ning kaubamärk peavad olema tähelepanu keskpunktis. Oleme alates 2003. aastast müünud ja arendanud esmaklassilise kvaliteediga tootepakendeid. Kasutame erinevaid võimalikke materjale ja trükitehnikat, et teie tootepakend teistest eristuks. Võtke meiega ühendust ja me räägime teile hea meelega rohkem!

Keskkond ja Plastrum

Plastrum soovib olla keskkonnasõbralikumaid tooteid eelistavatele klientidele ainus ja enesestmõistetav valik. Meie jaoks tähendab see seda, et püüame tagada, et meie tarnijate tekitatav keskkonnamõju pakendite ja pakketeipide tootmisel oleks viidud miinimumini. See tähendab ühtlasi, et me pingutame ka selle nimel, et meie endi tegevused oleksid võimalikult keskkonnasõbralikud. Kasutades tootmises vihmavett, päikese- ja tuuleenergiat! Meie jaoks ei ole keskkonnaalane töö pelgalt üks lisapaber kaustas, vaid midagi, mille kallal me iga päev töötame.

Pakketeip, kandekotid ja keskkond

Hetkel ei ole kahjuks ühtegi pakendit, mida saaks toota ilma keskkonnale mõju avaldamata. Seetõttu teeme kõik, mis meie võimuses, et kehtestada tarnijatele nõudmised, et nood arendaksid tooted, mis oleksid võimalikult keskkonnasõbralikud. Meie tootevalikus on pakketeip, mis on täielikult lahustitevaba, tänu millele ei paisku nende põlemisel atmosfääri mitte ühtegi ohtlikku kemikaali.

Toodame ka riidekotte ökoloogiliselt kasvatatud puuvillast ja kilekotte, mis on valmistatud kuni 100% taaskasutatud materjalist. Tegeleme ka taastuvate materjalide kogumise ning ümbertöötlemisega.

Plastrum ja kvaliteet

Meie pakendite ja pakketeipide kõrge kvaliteeditase on meile ülitähtis. Sellest on meie kliendid juba aru saanud ja on meile tänulikeks ning pikaajalisteks partneriteks ka täna. Meil on oma sektoris laialdased kogemused ning me pakume laia kvaliteettoodete valikut. Meie partnerina on teil võimalik hankida tooteid, mis on kohandatud vastavalt teie vajadustele ja on alati parima võimaliku kvaliteediga. See tähendab, et meie kliendid võivad meiega koostööd tehes end alati kindlalt tunda. Teeme koostööd ainult Euroopa parimate tootjatega. Tänu teile on meie tootmised saanud endid arendada ja tulemuseks on rahulolevad kliendid.

Toodete kõrge kvaliteet ei ole sugugi ainus põhjus, miks meil nii palju rahulolevaid kliente on. Meie töötajad saavad pidevalt täiendkoolitusi ja neil on vastavad teadmised oma spetsiaalse valdkonna kohta. Me peame oluliseks, et teie koostöö meiega põhineks usaldusel ja kvaliteedil.