Uudised

Pakketeip, personaalse trükiga pakketeip

Pakketeip Toodete õige ja korrektne pakendamine on kriitilise tähtsusega. Sedasi tagad, et kliendi kätte jõuab toode mis on oma parimas konditsioonis ning ilma defektideta. Arvestades, et suur osa tänapäeva kaubandusest on veebipõhine, on e-kommertsi juures pakendamine eriti tähtis. Kuna tihtipeale võib leida, et internetti lisatud pildid ei vasta alati reaalsusele, on eriti oluline see, et toode on kliendi juurde jõudes ilma defektideta ning täpselt selline, millisena klient selle on tellinud. Vastasel juhul võib sel olla negatiivne mõju ettevõtte mainele. Seega korralik pakend on ka hea viis, kuidas vältida kõikvõimalikke kahjustusi toote transpordi või kliendi juurde toimetamise ajal. Lisaks sellele on pakketeip hea viis, kuidas personaliseerida enda toodete pakendamine ja saatmine, ilma et see oleks väga suur kulu ettevõttele. Olenevalt kliendi soovidest on pakketeipe võimalik tellida ka erinevatest materjalidest ning kas käsitsi kasutamiseks või pakkeliinide tarbeks. Pakketeip logoga Pakketeip on suurepärane koht, kuhu lasta peale trükkida enda ettevõtte logo. Sedasi on

SALVRÄTIKUD individuaalse trükiga Taskuks volditud sälvrätt – suurus 33x40cm, 2-kihiline/kastis 8x125tk=1000tk Individuaalne pealetrükk alates 10kasti. Trükiga salvrätikud, logoga salvrätikud. Trüki ettevalmistus 18€. Tarneaeg kuni 20päeva. Meil on pakkuda laias valikus sälvrätte, söögikoha aluspabereid, söögiriistade taskuid jne. Lai värvivalik. Toonid on erksad, heledad, pehmed.

Isotermilised lamineeritud polüpropüleenist kotid sobivad suurepäraselt piknikule ja võivad hoida külma toitu ja jooke jahutatuna kuni 6 tundi. Neid kotte saab isikupärastada reklaamsõnumiga! Need on valmistatud tugevast lamineeritud polüpropüleenist, millele on lisatud isolatsioon polüetüleenist ja metallfooliumist. UUS! Isotermilised kotid, mis sobivad igaks hooajaks. Hoidke oma tooted värsked. Isotermiline kott “Cold Reserve” Mõõdud: 20 + 16/20 cm Praktiline ja mugava suurusega kott, mis mahutab kuus alumiiniumpurki karastusjoogi või õllega. Isotermiline kott “Jääkaru” Mõõdud: 40 + 20/25 cm Suur suurus, mahutab 5 kaheliitrist pudelit õlut. Sisemine ja väline alumiiniumbarjäär soojuskiirguse vastu. See ei lase soojust keskkonnast, samuti päikesekiirgust. Tugevad käepidemed. Tõmblukk topelt liuguriga. Stabiilne ja mugav põhi.

Pakendamine on iga toote oluline komponent. Püüame pakkuda oma klientidele uusi ja innovaatilisi pakendeid. Paberkott PLA aknaga – Erinevate materjalide kombinatsioonid on tavaliselt ringlussevõtu probleem. Kuid sel juhul kasutatakse akna jaoks polülaktoos (PLA), mis muudab selle 100% biolagunevaks ja kompostitavaks. Need sobivad küpsetistele, pastatoodetele, ravimitele ja muudele toodetele. Need võivad olla valmistatud 40 g/m² jõupaberist, mis on naturaalset või valget värvi. PAPTIC kotid – valmistatud uuest, uuenduslikust paberist, mis ühendab tsellulooskiude ja polülaktoosi (PLA). Seda tüüpi paber on vee suhtes väga vastupidav. Täielikult valmistatud taastuvatest ressurssidest. See on ringlussevõetav ja biolagunev. Püstiseisvad pakendid aknaga – Stand Up Pouches aknaga – võimaldab kliendil näha toodet paigutatud ilma selle värskust häirimata. Stand Up Pouches alumiiniumfooliumiga – suurepärane barjäär niiskuse, hapniku, muude aroomide ja valguse vastu. Mõlemat tüüpi kottidel on lai ava, neid on mugav täita. Põhja kuju tõttu seisavad nad kindlalt riiulil püsti. Doypack® avamist ja sulgemist saab teha korduvalt. Sobib kõikidele

Meil on hea meel esitleda teile uut trükitehnoloogiat – digitaalne trükkimine. Täna saame pakkuda teile väikestes kogustes trükiga paberpakendeid, tellida saate alates 50tk. Trükime erinevatele paberpakenditele fototrüki kvaliteediga. Kvaliteet on sarnane tindiprinteriga, tindid on veekindlad. Prinditaval pinnal on piirangud. Esialgu pakume trükkimist erinevatele paberkottidele ja ümbrikele, Doypack® pakenditele, mullkilega paberümbrikele, „Take-Away“ masintoodetud paberkottidele. Lähiajal hakkame pakkuma ka karpe ja muid pakendeid. Digitaalne trükkimine on kasulik suhteliselt väikese arvu koopiatega – mitusada kuni mitu tuhat. Suuremate koguste puhul soovitame ofsett- või flexotrükki. Lisaks väikestele kogustele on digitaalse trükkimise teine eelis kiire tootmisaeg, tavaliselt paar päeva. Transpordile võib kuluda nädal. Ootame teie päringuid!

5/5