Toidupakendid DOYPACK, zip lukuga ja ilma, lamedad 3 keevitusega

Doypack alumiinium materjalidega või ilma:

Print: Rotogravure, Flexo, Digi

Paksus: erinevad paksused

Sulgemine + avamine: Zip + Avamise sälk „easy tear“

Trükkimine: Rotogravure, Flexo alates 30’000tk või digitaalne alates 50tk

_____________________________________________________________

Kohvi ja tee pakendid peavad vastama mitmele nõudele, et pakendatud toode säilitaks oma omadused. Teel ja kohvil on tugev aroom ja valel ladustamisel kaovad omadused kiiresti ja lõhnad imavad keskkonnast. Kohvi pakendamine ja tee pakendamine peab olema: hermeetiline – niiskuse läbimine ja neelamine; vastupidav; praktiline – lihtne avada ja võimalus hermeetiliselt sulgeda; Mugav transpordil.

Kohvi ja tee pakendid, mida saab osta laost või tellida, vastab kõigile nendele nõuetele. Selleni jõuab kohvi pakendamiseks mõeldud materjali õige valimine ja tee pakendamine. Valmistame painduvaid valtsitud pakendeid ja pakendeid mitmekihilistest materjalidest alumiiniumi või metalliseeritud PE baasil, millel on vajalikud tõkkeomadused pakendamiseks ning tee ja kohvi ladustamiseks. Materjali koostis võib varieeruda sõltuvalt teie soovidest.

Meie standard pakkumine materjalide valikul seda tüüpi toodangu jaoks on järgmine:

MattOPP/ALU/PE
PET/ALU/PE

Paindlik valtsitud pakend teele ja paindlik valtsitud pakend sellistest materjalidest valmistatud kohvile säilitavad kõik toote omadused. Me rakendame rotogravure trükkimist, et saada kohvi ja tee pakenditel täiuslik pilt. Tänu sellele saate esindusliku, esteetilise pakendi, mis “müüb” teie kaupu. See muudab teie kaubamärgi kergesti äratuntavaks. Olles valinud vajaliku pakendi tüübi ja suuruse, saate tellida ka tee ja kohvi pakendite tootmise üksikutes parameetrites.

Kohvi ja tee pakendamiseks pakume järgmist tüüpi pakendeid:

Püstine kott (doypack). Majanduslik, stabiilne pakend tee ja kohvi pakkimiseks, mugavuse ja funktsionaalsuse huvides saab seda teha täiendavate võimaluste abil: kinnitusvahend zip-lock, pisar sälk lihtsaks avamiseks, mis muudab sellise pakendi kõige mugavamaks kasutamiseks ja kohvi edasiseks ladustamiseks, degaseerimis ventiil.

Voltidega pakend. Traditsiooniline kohvi ja tee pakkimise pakend. Toote kaalu all on ruudukujuline põhi hästi moodustunud, mis muudab pakendi stabiilseks. Sellises pakendis kasutatava mugavuse huvides saab kasutada lisavõimalusi – pisara sälgu lihtsaks avamiseks ja degaseerimis ventiil.

Quad Seal Bag (Stabilo). Mugav pakend kohvi pakkimiseks ja tee pakkimiseks. Sellisel pakendil on külgvoldid ilma tihendita tagaküljel ja see muutub täitmisel stabiilseks. See on alternatiiv voltidega kotile. Sellises pakendis kasutatava mugavuse huvides saab kasutada täiendavaid võimalusi: pisar sälk hõlpsaks avamiseks ja degaseerimis ventiil.

_______________________________________________________________

Vürtside ja pähklite pakendamine

vürtside ja pähklite pakenditel peavad olema erilised omadused, kuna vürtsid vales ladustamises kalduvad kiiresti kaotama omadusi: aroom, maitse, värv. Selleks, et vürtsid ei kaotaks oma omadusi pikema aja jooksul, peab vürtside pakendamine vastama järgmistele nõuetele: kaitse niiskuse eest; kaitse keskkonnast: päikesevalgus, õhk, lõhnad, kõrge temperatuur; esinduslik välimus; Kasutusmugavus.

Valmistame pakendeid sellistest materjalidest / vürtsidele:

PET/ALU/PE, PET/VMPET/PE, PET/PE, BOPP/VMOPP, Kraft paber/VMPET/PE

Saate tellida vürtside pakendite individuaalse tootmise. Püstine pakend on vürtside pakkimiseks kõige populaarsem. Vürtside püstine kott on mugav, tihe isegi pärast avamist, kasutades kinnitusvahendit tõmblukk (see võimaldab vürtside pakendite korduvat sulgemist), millel on püsiv põhi.

Vürtside pakend peab vastama ladustamistingimustele ja omama selliseid omadusi:

kõrged barjääriomadused; tihedus; rasvade resistentsus; vastupidavus niiskuse tungimisele; kõrge vastupidavus; kõrge vastupidavus punktsioonile.

Valmistame pähklitele paindlikke valtsitud pakendeid ning samuti on võimalik osta standardseid pakendeid pähklite pakkimiseks ja individuaalse tellimuse alusel.

Pähklite pakendite tootmisel soovitame kasutada sellist materjali koostist:

PET/VMOPP, BOPP/VMOPP, PET/VMPET/PE

Võite osta standard pakendid või lasta valmistada pakendid tellimuse alusel. Püstine kott on hea pähklite pakkimiseks. See on kindla põhjaga pakendi tüüp. Pähklite puhul pakume seda tüüpi pakendit läbipaistva küljega. Lisavõimaluste kasutamine muudab sellise pakendi funktsionaalsemaks: pisar sälk hõlpsaks avamiseks, tõmblukk ja europesa. Voltidega – pakend pähklite pakkimiseks külgvoltidega, pakendi tagaküljel olev keskne tihend ja püsiv põhi, mis moodustub toote kaalu all.

Quad Seal Bag (Stabilo) – seisev pakend pitseeritud külgplaatide ja alumise tihendiga pähklite pakkimiseks. Mõlemad voldid võivad olla läbipaistvad pakendi ühe küljena.

______________________________________________________________

Suupistete (küpsised, krutoonid, kreekerid, popkorn jne) pakend peab vastama mitmetele nõuetele, kuna neil toodetel on madal niiskusesisaldus, kõrge rasvasisaldus, tundlikud võõraste lõhnade suhtes. Suupistete pakendamine peab: kaitsma toodet keskkonna mõju eest (päikesevalgus, niiskuse või õhu saamine); olema tugev, elastne, vastupidav mehaanilistele kahjustustele; hoidma rasva sees, vältida selle filtreerimist väljaspool; et oleks atraktiivne välimus.

Suupiste pakendite tootmisel kasutame metalliseeritud kilede baasil mitmekihilist materjali, mis vastavad kõigile suupistete pakkimiseks vajalikele nõuetele. Valmistame paindlikku valtsitud pakendit suupistetele ja suupistete pakenditele, millele trükime rotogravure meetodil. Samuti on võimalik osta standardseid pakendeid.

Suupistete pakendamiseks pakume sellist materjalide koostist:

BOPP/VMOPP
PET/VMPET/PE
PET/PE

Suupistete pakkimiseks pakume: püstine pakend, voltidega pakend.

Püstine pakend on suurepärane pakend suupistete jaoks. Sellisel pakendil on püsiv põhi, mis on mugav kaupade sisestamisel ja ladustamisel. Täiendavate võimaluste kasutamine (kinnitusvahend zip-lukk ja pisar sälk) koos õigesti valitud materjaliga muudab sellise suupistete pakendi tihedaks ja mugavaks ka kasutamisel ja ladustamisel. Voltidega on klassikaline pakend külgvoltidega, suupistetele. Sellises pakendis oleva toote kaalu all on hästi moodustunud ruudukujuline põhi, mis muudab selle stabiilseks, ja mugavuse huvides on olemas lisavõimalus – hõlpsaks avamiseks saab rakendada pisar sälku.

______________________________________________________________

Ketšupi ja majoneesi pakendamine

Pakendid peavad omama selliseid omadusi: vastupidavus agressiivsete komponentide mõjule, mida kasutatakse kastmete ja majoneesi (sidrun ja äädikhape, taimeõli, rasv) tootmiseks; kõrged barjääriomadused; vastupidavus; funktsionaalsus; vastupidavus niiskuse mõjule, rasvale, temperatuuri muutustele; vormi hoidmine vajutamise või tihendamise ajal.

Kastmete ja majoneesi pakkimiseks pakume paindlikku valtsitud pakendit ja kastmete pakendeid, majoneesi pakendeid individuaalse tellimuse alusel. Valtsitud pakend ja kastmepakendid, valmistame majoneesi pakendeid, rakendades teie disaini rotogravure trüki meetodil või ilma trükita. Kastmete pakendite tootmiseks, majoneesi pakendamiseks kasutame alumiinium fooliumi alusel mitmekihilist materjali.

Materjali koostised:

PET/ALU/PE
PET/PE valge

Püstine kott on kõige mugavam kastmete ja majoneesi pakendamiseks. Sellel on mugav ja püsiv vorm. Lisavõimaluste kasutamine – plastikust tila ja keerdkork muudavad majoneesi ja kastme pakendamise funktsionaalsemaks ja tihedamaks.

______________________________________________________________

Külmutatud toodete pakend (liha, lihatooted, pooltooted linnulihast, mereannid, köögiviljad, sega köögiviljad, seened, friikartulid, puuviljad, marjad, pitsa, tainas, “Pelmeni”, “Vareniki”) peavad vastama mitmele nõudele:

  • säilitada mitte ainult madalama temperatuuri, vaid ka muude “äärmuslike” tingimuste säilitamisel; jääda täiuslikuks ka siis, kui toode langeb suurelt kõrguselt või läbib mehaanilise mõju;
  • olla tihe, mis võimaldab hoida pakendis vajalikku temperatuuri isegi siis, kui külm on mõneks ajaks lõppenud, ning kaitsta tootmist niiskuse või võõrkehade saamise eest;
  • olema mugav transportimisel, ladustamisel ja avamise ajal.

Valmistame külmutatud toodetele paindlikke valtsitud pakendeid mitmekihilistest materjalidest, millel on järgmine koostis:

BOPP/BOPP
PET/PE

Külmutatud toodete valtsitud pakendeid saab valmistada kliendi soove arvestades ja omada eredat atraktiivset disaini. Kasutame külmutatud toodete pakenditele rotogravüüri trükki ja saada kõrge pildikvaliteet, mis muudab külmutatud toodete pakendi esinduslik.

______________________________________________________________

Pakendid looma toitudele

Pakend on loomade kaupade müügil väga oluline komponent. Seda tüüpi toodangu müügitase sõltub loomasööda pakendite funktsionaalsusest, selle atraktiivsusest ja mugavusest.

Loomasööda pakend peab vastama järgmistele nõuetele:

– kõrged barjääriomadused;

– pakendite kõrge vastupidavus ja funktsionaalsus;

– suurepärane tihedus;

– rasvakindlus;

Toodame painduvaid valtsitud materjale ja pakendeid mitmekihilistest materjalidest loomasööda pakendamiseks.

Kasutame järgmisi materjale:

PET/PE
BOPP/PE
PET/ALU/PE
PET/VMPET/PE

KRAFT/PE

Pakume oma pakendile kvaliteetset rotogravüür trükki, et muuta teie kaup meeldejäävaks ja konkurentidest erinevaks. Püstine kott (doypack) on kõige populaarsem, esinduslik ja mugavam pakend loomade kaupade pakendamisel. Sellist tüüpi pakendit saab valmistada erineva toote kaalu jaoks ja võib omada lisavõimalusi – pisara sälk hõlpsaks avamiseks ja kinnitusvahendi lukk, mis aitab pakendit hermeetiliselt ladustamisel sulgeda ka pärast pakendi avamist.

Paindlikku valtsitud pakendit saab osta kahe- või kolmekihilisest komposiitmaterjalist, millel on või ei ole trükki, samuti alumiiniumfooliumi ja kraft paberiga materjalidest. Tänu roto trükile saame pakendile veatu välimuse.

Roto trüki eelised:

  1. Suur trükikiirus, mis saavutatakse kiiresti fikseeritud värvide arvelt lendavate lahustite ja trükivormi pinnal olevate lünkade (õmblused, splaissid) puudumise alusel.
  2. Madalad algkulud, eriti kui töötate suurte tiraažidega.
  3. Piltide täiuslik korratavus nii ühes ringluses kui ka kordustrükkidel.
  4. Monokromaatiliste ja polkromaatiliste kujutiste edastamise täpsus ning ka tooni üleminekud.
  5. Trükivormide ringluskindlus, mis suudab läbi viia umbes miljon väljatrükki ilma seadmete taas käivitamiseta.
  6. Trükitehnoloogia on väga lihtne, mis tagab kõrge kvaliteedi stabiilsuse.
  7. Võimalus toota matt- ja läikivaid pindu. Pildi piiramatu kromaatilisus, küllastus ja heledus.

Pakume oma klientidele ka valmis pakendeid

saate alati tellida püstiseid pakendeid (doy-pack) standardsuuruste ja standardse värviskaalaga. Need võivad olla täiendavate võimalustega: degaseerimis klapp, pisar sälk, lukustuskinnitus zip-lock.

Valmispakendite tellimiseks automaatseks või poolautomaatseks pakkimiseks üksikutes parameetrites võite saata päringu:

e-mail: berni@plastrum.ee

Kategooria:
Name
Email
Phone
Additional information
Lisa fail