Kilepakendid

Kilepakendid, vaakum-, euro avaga, liimiribaga, zip lukk, antistaatiline pakend.

Kilepakendid automaatseks pakendamiseks. Kogus alates 10´000tk

Pakendid on varustatud plastik klambritega, mis hoiavad neid pundis. Pakenditel on perforatsiooniga klapp kui soovite. Tänu pakendi klapil olevale perforatsioonile saate pakendi pundist eraldada ja pakend jääb korrektse ülemise servaga. Pakendid on väga levinud leivatööstuste seas, kus toimub kas automaatne või siis poolautomaatne toote pakendamine.

Trükk kuni 10värvi.

Tarneaeg 30päeva.

Meil on ka laotooteid, mis on ilma trükita.

Materjalideks kasutame erineva paksuse ja koostisega kilesid: põhilised LDPE, PP ja nende kombineerimine.

Kiled on kas ühe- või mitmekihilised. Ühekihilise kile puhul on trükk kantud selle pinnale. Mitmekihilise kile puhul on trükk kantud pealiskihi alla. Sellisel juhul jääb trükk ja ülejäänud pakend ühtlase läikega. Viimase kihina saame pakendi katta erinevate lakkidega. Lakid: matt, läikega või “paper touch”- lakk jätab kergelt krobelise pinna. Lakki saame kanda kas üle pinna või paiguti, see annab võimaluse tuua välja erinevaid detaile pakendi kujunduses. Näiteks pakendil on foto pestud kartulitega, foto osa võib jätta läikega ja ülejäänud ala katta matt lakiga. Selgelt jääb eristuma läikega toote pilt.

______________________________________________________________

Vaakumpakendid

Vaakumpakendid on mitmekihilised, omades erinevaid barjääre lõhnale, maitsele jne. Kõige lihtsamad on 2-3 kihilised, mida võime ka nimetada vaakumpakenditeks kuid nende omadused pole tihtipeale kõige paremad. Peamised vaakumpakendid on 9-kihilised. Kolmest küljest keevitatud 6-8mm laiuselt. Sisselõiked kergemaks pakendi avamiseks. Metalliseeritud kiledega ja paberiga kombineeritud.

Materjalid: PET/PE, OPP/PE, OPP/PE EVOH, PA/PE ja nende kombineerimine

Kogus alates: 30´000tk (trükiga vaakumpakendid). Küsige ka ilma trükita pakendeid, erinevate suurusustega (laotooted).

Tarneaeg trükiga vaakumpakenditel orient. 30päeva.

______________________________________________________________

Kilepakendid erinevaks otstarbeks (toidu- või tööstuskauba pakendamiseks) samuti Antistaatilised ehk ESD pakendid, ESD mullkile …

Kiled: OPP, BOPP, CPP, MetPET, LDPE, MDPE, HDPE, Recycled PE 20, 40, 80% või 80+%, komposteeritavad, mitmekihilised/mitmevärvilised, lamineeritud, mullkiled, vahtkiled /plast sangadega, mini-grip sulguriga, slider sulguriga, liimiribaga, vent. avadega, dokumendi taskuga, riputus konksuga, EURO riputus avaga, Antistaatilised ESD pakendid (kile või mullkile) …

Trükk kuni 10värvi.  Kogused (trükiga) alates 10´000tk.

Küsige personaalset pakkumist ja kogust! 

Tarneaeg trükiga kilepakenditel orient. 30päeva. 

Erinevad lahendused nii tasumisel kui ka transpordil. Transport korraldatakse üldjuhul tootja poolt, et vältida kõikvõimalikke lisakulusid.

Võta meiega ühendust: Kontakt

Kategooria:
Name
Email
Phone
Additional information
Lisa fail