Pakketeibid ja kleebised

Logotrükiga pakketeip on parim reklaamivorm. See toode loob teie ettevõttest positiivse kuvandi, täites samal ajal saadetise tagamise funktsiooni. Lisaks traditsioonilistele isekleepuvatele pakketeipidele, millel on käsitsi kasutamiseks mõeldud trükis, pakume ka kõrgeima kvaliteediga lahendusi automaatsete pakkeliinide tarbeks. Pakketeibil olevad trükised valmistatakse vastavalt klientide individuaalsetele vajadustele – seda nii temperatuurikindluse kui ka kleepuvuse osas.

______________________________________________________________

Trükiga pakketeibid, personaalse trükiga pakketeibid, logoteibid, pealetrükiga pakketeibid

Materjalid/paksused: BOPP (25, 28, 32mikr), PVC 33mikr, Kraft 60g

Rulli laiused: 25, 38, 48, 50, 75mm

Rulli keritud: 66m

Liimained: Akrüül (vaikne, madal lärm, lärmakas), Solvent, Hot-Melt

Liimi värvused: läbipaistev, valge, pruun

Trükkimise meetodid: fleksotrükk kuni 6 värvi, pealetrükk ja sandwich)

Trükime üle terve pinna, mida nimetame negatiiv trükiks. Siin on kolm valikut:

  • üleni sinine taust, mida trükitakse in-round trükiplaadiga (näiteks sinine taust), pealetrükk musta värviga. Ilma 1-2mm trükisammu vaheta.
  • üleni sinine taust välja arvatud trükiplaadi liitumiskoht 1-2mm (siin jääb valge triip)
  • üleni sinine taust välja arvatud trükiplaadi liitumiskoht 1-2mm (valget triipu saame lisa värviga üle värvida, tulemus pole küll sama mis in-round trükiplaadiga aga odavam. Trükisammu asukoht on ikkagi nähtav kuid mitte valge.

Trükiplaatide maksumused: 30€/värv, tavaline trükiplaat. 250€ in-round, alates 360rulli trükiplaat tasuta. Fototrükk 250€ (CMYK).

Min. kogus: 36rulli (kast) 1-3 värvi pealetrükiga (trükivärv kantakse kile peale)

Min. kogus: 144rulli (4 kasti) 1-3 sandwich (trükivärv kile alumisel küljel)

Min. kogus: 540rulli (15kasti) 4-6 sandwich

Koguse tolerants: +/-10% BOPP pakketeip, +/-0% PVC pakketeip

Tarneaeg: 25-35päeva. Mõjutegurid: kogus, tootmise üldine koormatus, kliendi erisoov.

Express tarne: 7-10päeva. Hinnalisa +30% rulli maksumusele.

Trükitud pakketeibid

Kontoris, majapidamises ja mis tahes kohas, mis tegeleb kaupade valmistamise, ladustamise ja saatmisega, on vaja tugevaid pakketeipe. Tänu neile saate pakendi transpordi ajal kinnitada, korralikult märgistada või lahtised elemendid kokku siduda. Pakketeibi materjale on mitut tüüpi, sealhulgas äärmiselt vastupidavad PVC- ja PP-kiled, samuti paber, mis on keskkonnasõbralik alternatiiv polüpropüleenile ja polüvinüülkloriidile.

Pakume naturaalse kummiliimiga versioone (PP ja PVC SOLVENT), mis töötavad eriti hästi lainepapist või sünteetilistest pindadest (HOT MELT), mis samuti kinnitub kartong pakenditele, kasutatakse rohkem automatiseeritud pakendamisel. Pakume ka vastupidavast polüpropüleenkilest akrüülil põhinevaid teipe – siin tasub pöörata tähelepanu madala müratasemega toodetele, mida iseloomustab vaikne lahtikerimine. Pakume ka ökoloogilisi lahendusi ehk EKOSOLVENT paberteipe.

Kõige tähtsam on see, et iga pakketeibi pinnale või selle alla (sandwich) prindime mis tahes graafika – vektor fail. Sõltumata sellest, kas valite PVC, PP või paberi, garanteerime, et meie linte iseloomustab maksimaalne kleepuvus ja tugevus.

Lisa küsimused: berni@plastrum.ee või tel +3725140521 Berni Valge

 

Nimi
E-post
Telefon
Lisainfo
Lisa fail