Kilekotid

Kilekotid trükiga või ilma: maika sangadega, paelte/nööridega, käeavaga, tugevdatud käeavaga, kilepaeltega, PVC toru/sangad

Min. kogus 5000tk maika sangadega ja käeavaga.

Seljakotid 3000tk. 

Extra tugevad kilekotid: 100mikronit HDPE või 120mikronit LDPE, tugevdatud ülaosa ja põhi. Min. kogus 1000tk. Küsi lisa!

Materjalid mida kasutame: LDPE, MDPE, HDPE, Ecomater (komposteeritav), Granilen-L, Degralen-L,M,H, D2W, Biolagunev materjal pole soositud, kuna seda ei saa taaskasutada!

Materjali toonid: valge, läbipaistev / või 20 ekstra tooni

Taaskasutatud materjali kasutamine: Koostisse lisame 20, 40, 80, 80+ %

Trükkimise meetod: Flekso 10/10, CMYK

Lisad: nööridega, paeltega, trükk küljevoltide sisse, lahtiselt või pundis/riputatavad, needitud avad, plast sangadega, põhja tugevdusega

Mõõdud: alates 18/6x30cm kuni 50/12x70cm. Küsi lisa!

Pakkumise vormistab teile: Berni Valge  berni@plastrum.ee  Tel +3725140521

Järjest rohkem küsitakse taaskasutatud kilede ja nende kvaliteedi kohta. Kui puhas on värvi toon kui kile on valge? Toon ei ole niisama puhas kui esma materjalil ja sellel on ka teatav omapärane lõhn. Enne taaskasutatud materjalist pakendi tellimist peab kindlasti ette planeerima. Kas selle läbipaistvus on piisav teie toodet ümbritsema ja kas selle omamoodi lõhn ei häiri lõpptarbijat hiljem. Seda materjali ei soovita kindlasti hügieeni toodete ega ka ihupesu pakendile. Küll aga näiteks puidugraanuli ja kompostmulla ning teiste tööstuskaupade pakendiks. See on säästlik valik! Hea kui pakendil oleks vastav info, millest see on valmistatud.

Mida me teeme keskkonna heaks: korjame kilematerjale ümbertöötlemiseks ja suuname ringlusse, kasutame vihmavett + päikese- ning tuuleenergiat. Vastava info lisame teie pakendile kui selle kujundus seda lubab!

Kategooria:
Nimi
E-post
Telefon
Lisainfo
Lisa fail