Personaalse trükiga kilekotid

Personaalse trükiga kilekotid

KILEKOTID, KANDEKOTID

Kilekott

Kilekott või kilepakend on suurepärane vahend, pakkida enda ettevõtte tooted või meened esinduslikult ja jätkusuutlikult. Eriti elegantse mulje jätavad käsitsi valmistatud kotid, mis on tugevdatud kartongiga nii koti ülaosas kui ka põhjas. Et jätta eriti efektne mulje, on lisaks sellele võimalik ka näiteks nööri avasid neetida, lisada värvilised paelad või nöörid. See tähendab, et need kilekotid kannatavad piisavalt raskust.

Kilekott on suurepärane ka üritustele, meenete kottidesse pakkimiseks. Lisaks sellele, et kilekotte on võimalik valida mitmete mudelite vahel, saate tellida ka personaalse trükiga kilekotid. Logosid ja muud kujundust saab peale trükkida nii masinal toodetud kilekottidele kui ka käsitsi toodetud kilekottidele. Mõned kilekottide lisavalikud on: matt või läikega lamineerimine või paper-touch lakkimine, erineva tooni ja laiusega paelad ning nöörid, liimiribad, lukud jne. Trükk Pantone + CMYK.

Kilekott sobib suurepäraselt näiteks toidukohtadesse toidu kaasa müümiseks.

Täna on populaarne soetada kilekott taaskasutatud materjalidest. Seda mitte ainult eesmärgiga olla keskkonnasõbralik, vaid see näitab suures osas ka klientidele ettevõtte väärtuseid, kas ja kui palju hoolitakse sellest, et olla enda äris võimalikult jätkusuutlik. Kilematerjale on lihtne ümber töödelda, nii ei jää see loodusesse sadadeks aastateks. Plastrum’is kasutame ka taaskasutatud kilet, lisades seda tavamaterjali hulka 20-80%, võite kindel olla, et meie kilekotid on valmistatud täiesti jätkusuutlikult, materjal on 100% taas töödeldav. Lisaks sellele näeb kilekott tihtipeale elegantsem ja luksuslikum välja, kui paberkott. Kilekotte on võimalik tellida erinevates suurustes, olenevalt kas kotte on vaja pisikeste asjade pakendamiseks nagu näiteks ehted, või suuremates mõõtudes. Kilepakend võib olla ka riputatav, seda on mugav kasutada ja mis peamine, ei võta erinevad pakendid tööks vajalikku ruumi teie müügikohas. Suur valik garanteerib, et Teie ettevõttele või üritusele kõige paremini sobivamad kilekotid on leitavad just Plastrum’ist.  Ära enam oota, telli personaalse trükiga kilekotid, mis kliendile meeldejäävat kogemust pakuvad. Kirjuta meile juba täna ning leiame üheskoos Sinu jaoks kõige sobivama kilepakendi, mis on eeldatavasti valmistatud taaskasutatud materjalist!

 

Kilekotid trükiga või ilma: maika sangadega, paelte/nööridega, käeavaga, tugevdatud käeavaga, kilepaeltega, PVC toru/sangad

Min. kogus 5000tk maika sangadega ja käeavaga.

Seljakotid 3000tk. 

Extra tugevad kilekotid: 100mikronit HDPE või 120mikronit LDPE, tugevdatud ülaosa ja põhi. Min. kogus 1000tk. Küsi lisa!

Materjalid mida kasutame: LDPE, MDPE, HDPE, Ecomater (komposteeritav), Granilen-L, Degralen-L,M,H, D2W, Biolagunev materjal pole soositud, kuna seda ei saa taaskasutada!

Materjali toonid: valge, läbipaistev / või 20 ekstra tooni

Taaskasutatud materjali kasutamine: Koostisse lisame 20, 40, 80, 80+ %

Trükkimise meetod: Flekso 10/10, CMYK

Lisad: nööridega, paeltega, trükk küljevoltide sisse, lahtiselt või pundis/riputatavad, needitud avad, plast sangadega, põhja tugevdusega

Mõõdud: alates 18/6x30cm kuni 50/12x70cm. Küsi lisa!

Pakkumise vormistab teile: Berni Valge  berni@plastrum.ee  Tel +3725140521

Järjest rohkem küsitakse taaskasutatud kilede ja nende kvaliteedi kohta. Kui puhas on värvi toon kui kile on valge? Toon ei ole niisama puhas kui esma materjalil ja sellel on ka teatav omapärane lõhn. Enne taaskasutatud materjalist pakendi tellimist peab kindlasti ette planeerima. Kas selle läbipaistvus on piisav teie toodet ümbritsema ja kas selle omamoodi lõhn ei häiri lõpptarbijat hiljem. Seda materjali ei soovita kindlasti hügieeni toodete ega ka ihupesu pakendile. Küll aga näiteks puidugraanuli ja kompostmulla ning teiste tööstuskaupade pakendiks. See on säästlik valik! Hea kui pakendil oleks vastav info, millest see on valmistatud.

Mida me teeme keskkonna heaks: korjame kilematerjale ümbertöötlemiseks ja suuname ringlusse, kasutame vihmavett + päikese- ning tuuleenergiat. Vastava info lisame teie pakendile kui selle kujundus seda lubab!