Personaalse trükiga paberkotid

Personaalse trükiga paberkotid

PABERKOTID

Paberkott on suurepärane vahend, pakkida enda ettevõtte tooted või meened esinduslikult ja jätkusuutlikult. Eriti elegantse mulje jätavad käsitsi valmistatud kotid, mis on tugevdatud kartongiga nii koti ülaosas kui ka põhjas. Et jätta eriti efektne mulje, on lisaks sellele võimalik ka näiteks nööri avasid neetida. Sama hea valik on muidugi ka masinaga toodetud paberkott, mis on tehtud pruunist või valgest jõupaberist. See tähendab, et need paberkotid kannatavad piisavalt raskust.

Paberkotid on suurepärased ka üritustele meenete kottidesse pakkimiseks. Lisaks sellele, et paberkotte on võimalik valida mitmeid variante, saate tellida ka personaalse trükiga paberkotid. Logosid ja muud kujundust saab peale trükkida nii masinal toodetud paberkottidele kui ka käsitsi toodetud kottidele. Mõned paberkottide lisavalikud on: matt või läikega lamineerimine, erineva tooni ja laiusega paelad ning nöörid jne.

Paberkott sobib suurepäraselt näiteks toidukohtadesse toidu kaasa müümiseks.

Täna on populaarne soetada paberkott kilekoti asemel. Seda mitte ainult eesmärgiga olla keskkonnasõbralik, vaid see näitab suures osas ka klientidele ettevõtte väärtuseid, kas ja kui palju hoolitakse sellest, et olla enda äris võimalikult jätkusuutlik. Lisaks sellele, et paberkotid on valmistatud taastuvatest loodusvaradest, on paberit lihtne ka ümber töödelda ning see ei jää loodusesse sadadeks aastateks, nagu näiteks kilekotid. Kuna Plastrum’is kasutatud ja kottide valmistamisel kasutatud paber on ka FSC sertifikaadiga, võite kindel olla, et meie paber on valmistatud täiesti jätkusuutlikult. Lisaks sellele näeb paberkott tihtipeale elegantsem ja luksuslikum välja, kui kilekott.

Paberkotte on võimalik tellida erinevates suurustes, olenevalt kas kotte on vaja pisikeste asjade pakendamiseks nagu näiteks ehted, või suuremates mõõtudes, näiteks TAKE AWAY paberkott. Suur valik garanteerib, et Teie ettevõttele või üritusele kõige paremini sobiv paberkott on leitav just Plastrum’ist.  Ära enam oota, telli personaalse trükiga paberkott, mis kliendile meeldejäävat kogemust pakub. Kirjuta meile juba täna ning leiame üheskoos Sinu jaoks kõige sobivama variandi!

Vaata infot ka pakkepaberite kohta: Pakkepaber

PABERKOTID TRÜKIGA JA ILMA

Masin toodetud paberkotid: keeratud või lamedast paberist, nöörid, paelad, käeavad, sangadeta. J-CUT – koti ülemine osa on tagasi pööratud, sangade kinnitus peidetud.

Tavaline masin toodetud paberkott on terava servaga ja sangad on sisse liimitud eraldi paberist paigaga. Vähe turvalisem ja teistest eristuv on J-CUT ehk paberkott, millel on tagasipööratud ülemine serv ja sangade kinnitust pole näha.

Materjalid: Valge/Pruun jõupaber 70-130gsm, FSC sertifikaadiga paber, Paptic 110gsm

Trükkimise meetod/kogus: Fleksotrükk alates 2000tk eritellimus, digitaalne trükk alates 50tk (laotoodetele)

Lisad: Matt või läikega lamineeritud, koti sisse trükitud, värvilised sangad

Mõõdud: suurim põhi on 33cm (PIZZA)

______________________________________________________________

Käsitsi toodetud paberkotid

Sangad: nöörid, paelad (+logotrükk), käeavad

Tavaline käsitsi toodetud paberkott on tagasipööratud ülemise servaga. Tugevdusteks on kartong, nii ülaosas kui ka koti põhjas. Sangadeks on nöörid või paelad, mis on seotud kas sõlme või on liimitud. Suur valik erinevaid materjale ja toone!

Materjalid: Valge/Pruun/Must, 170-300gsm, FSC sertifikaadiga paber

Trükkimise meetod/kogus: Offset alates 50tk eritellimus, digitaalne trükk alates 50tk (laotoodetele)

Lisad: Matt või läikega lamineerimine, koti sisse trükk, topelt paelad, tekstiil lukk, kuum stants (hõbe ja kuld), reljeefne trükk, nööri avade neetimine

Tootmisele kulub:

50 – 1 000 tk: 7 päeva

2.000 – 10 000 tk: 2 nädalat

10 000 ja enam: 3-4 nädalat ja enam

Tarneaeg/transport: 8-14 päeva

Express Air: TNT ehk DHL vajab 2-3 tööpäeva

Küsige pakkumist: berni@plastrum.ee  Tel +3725140521  Berni Valge