Personaalse trükiga pakkepaber

Personaalse trükiga pakkepaber

PAKKEPABER

Pakkepaber on suurepärane vahend, mida olenevalt vajadusest saab kasutada nii pakkimiseks, kortsutatult täitematerjaliks, kaitsmiseks, kui ka presenteerimiseks. Pakkepabereid on erinevaid: Plastrum’is on olemas siidipaberid, rasvakindlad paberid, kilega kaetud paberid, kui ka mitmekihilised duplex paberid. Siidipaberid sobivad näiteks suurepäraselt nii kingakarpidesse kui ka kinkepakkidesse, hoides nii karbis olevad esemed paigal ning muutes kliendi kasutajakogemuse pakki avades veelgi meeldivamaks ning erilisemaks. Samamoodi sobib siidipaber suurepäraselt suveniiride ning portselanide pakkimiseks, presenteerides tooteid nii eksklusiivsemalt, samal ajal hoides õrnad asjad turvalisemalt.

Pakkepaber sobib suurepäraselt ka toidu pakkimiseks. See kaitseb võileibu, juuste ja muud toitu nii niiskuse kui ka väliste faktorite eest, kuid sama oluline on hoida toitu transportides rasva või kastmete lekkimise eest. Juhul kui rasvakindlad paberid pole piisavad, on võimalik tellida ka kilega kaetud pakkepaber. Õige pakkepaberi valimine on toiduainete puhul eriti oluline, kuna see garanteerib, et toit on kliendini jõudes kvaliteetne ning ei ole kaotanud enda omadusi. Plastrum’ist soetatud pakkepaber on FSC, BRC, REC sertifikaatidega, tänu millele võib kindel olla, et meil kasutatavad materjalid on jätkusuutlikud ning võivad olla kokkupuutes toiduga ja nahaga.

Kena ja eriline pakkepaber on suur osa kliendi kasutajakogemusest, mistõttu mängib see suurt rolli ka turunduses ning müügis. Plastrum’ist on võimalik pakkepaber soetada erinevates suurustes, mitmetest eri materjalidest ning personaalse trükiga. Soovides jätta kliendile meeldejääv kogemus, on võimalik kasutada silmatorkavat ja värvilist pakkepaberit. Samal ajal on võimalik kasutada ära ka minimalistlikku lähenemist, kasutades pakkimiseks ühevärvilist ning naturaalset paberit. Kasutades pakkepaberil enda ettevõtte logo, võite kindel olla, et esimene asi, mida klient pakki avades näeb, on sinu ettevõtte logo.

Kuna erinevates olukordades on vajalik erinevates suurustes pakkepaber, pakume sulle Plastrum’is võimalust kombineerida enda tellimus erinevate suurustega paberitest. Kirjuta meile juba täna ning vii enda ettevõtte või ürituse toodete ja meenete pakend uuele tasemele!

Vaata infot ka paberkottide kohta: Paberkotid

PAKKEPABERID TRÜKIGA JA ILMA

Erineva koostisega: MG, MF, Geaseproof …

Meil on pakkuda väga lai valik pakkepabereid!

Siidipaberid 17gsm – 23gsm / Pakendamine: rõivad, jalatsid, kingitused

Trükkimise meetod: Offset, Flexo, CMYK / Veebaasil trükivärvid “Aquagraf”

Min. tellimus logo või muster trükiga (siidipaber): 250 lehte, enim tellitud lehe suurus 50x75cm, tarneaeg 10päeva

Min. tellimus trükita (17g siidipaber): 120 lehte (kast), formaat 50x75cm (laotooted, 15erinevat tooni siidipaberit), tarne 7päeva

Kõik formaadid: 1/2 lehte – 50x76cm, 1/4 lehte – 38x50cm, 1/8 lehte – 25x38cm, 1/16 lehte – 19x25cm või eriformaadid. Küsi lisa!

Tarneaeg (siidipaber, võileiva pakkepaber): 7 päeva DHL kuller

———————————————————————————–

Rasvakindlad paberid KIT 45gsm + / Pakendamine: võileivad, pizzad, burgerid, juustud, vorstid (väherasvased). See paber kaitseb kerge niiskuse ja rasva eest!

Kilega kaetud paberidtüüpiline burgeri pakkepaber = 21gsm valge paber+9mikr PE kile või 30gsm natur. pruun paber+8mikr PE kile. See on väga õhuke paber, kaetud PE-kilega. Sobib: burger, võileib, wrap (kaitseb rasva ja kastmete eest)

Mitmekihilised Duplex paberid (paber keevitatud PE kilega) 60gsm Duplex paber + PE kile

Pakendamine: värske liha või kala (ekstra tugev paber). Kile saab paberist eemaldada ja sorteerida kui soovite!

Kõik võimalikud paberid: – kraft (jõupaber), Re-kraft (taaskasutatud jõupaber), tselluloos, komposteeritav pakkepaber, satiinpaber, paberid FSC ja BRC sertifikaatidega, toiduainete ja nahaga kokkupuuteks.

Trükkimise meetod: Flexo / Veebaasil värv “Aquagraf”

Min. tellimus 150kg

Näiteks: formaat 25x38cm, 45gsm kraft +wet and flat resist / min. kogus 30´000lehte

Tarneaeg: 20-30päeva veoauto luugiga (liha-, kala-, juustu-, burgeri… paberid) 

Formaadid: 1/2 lehte – 50x76cm, 1/4 lehte – 38x50cm, 1/8 lehte – 25x38cm, 1/16 lehte – 19x25cm või eriformaat näiteks 25x25cm. Küsi lisa!

Saame lõigata väiksemaid suurusi formaadist 50 x 76 cm, ühte tellimusse saate komplekteerida erinevaid formaate. Minimaalne kogus 1–2 värvilise trükiga on 250kg/saate jagada erinevateks formaatideks, 3 värviline trükk 350kg, 4-värviline trükk 500kg, 5-värviline trükk 1000kg, 6 värviline trükk 2000kg

Paberitel on erinev kvaliteet ja kaal (g/m2), seega on erinev ka minimaalne kogus mida saate tellida logo või mustriga trükituna!

Küsige pakkumist trükiga pakkepaberile: berni@plastrum.ee   tel +3725140521   Berni Valge