Personaalse trükiga pakketeip

Personaalse trükiga pakketeip

Teie pakendeid on võimalik koheselt tuvastada kui kasutate personaalse trükiga pakketeipe. Personaalse trükiga pakketeibil on ka suured turunduseelised, mis eristavad teie brändi ja suurendavad selle nähtavust. Tähelepanu pööratakse teie ettevõttele juba hetkest, mil pappkarp, kaubaalus või ümbrik lahkub teie töökohast, kuni kliendini jõudmiseni. Personaalse trükiga pakketeip võib kanda nii olulist käitlemisteavet kui ka teie kaubamärki ning võib toimida ka tõhusa võltsimisvastase meetmena. Katkine või uuesti pitseeritud trükiga pakketeip on koheselt tuvastatav. Trükitud pakketeip võib vähendada pappkastide kulusid, te ei pea enam säilitama suuri varusid erinevatest trükitud kastidest. Selle asemel saate osta erineva suurusega tavalisi pappkaste ja kasutada personaalse trükiga pakketeipi, et tuvastada need oma kaubamärgile kuuluvana. Personaalse trükiga pakketeip jätab teie klientidele hea mulje, rõhutades teie ettevõtte professionaalsust ja suhtumist.

Min. tellimus 36rulli. Viimasel ajal on valituks osutunud veebaasil akrüül liimiga pakketeibid. Liim on kas läbipaistev, valge või pruun. Teie otsustate, kas soovite vaikset või lärmakat pakketeipi, meil on pakkuda kolme erinevat kvaliteeti. Teibi materjaliks on BOPP. Materjali paksused: 25, 28, 32mikronit.

Pakketeibi laiused: 25, 38, 48, 50, 75 mm. Peale keritud 66m. Peamiseks valikuks on täna 32 mikronit BOPP. Trükkida saame kuni 6 värviga.
1-3 värvi puhul min. tellitav kogus 36 rulli.
Alates kogusest 144rulli on trükk nn. sandwich ehk trükk kile alune.
3-6 värvi puhul on min. tellitav kogus 540 rulli.
Meie valikus on veel PABER pakketeibid ja PVC pakketeibid, mõlemad solvent liimiga.

Trükikavand tasuta. Tarneaeg 30päeva.

Head tellimist!