Personaalse trükiga pakketeip

Personaalse trükiga pakketeip

Pakketeip

Toodete õige ja korrektne pakendamine on kriitilise tähtsusega. Sedasi tagad, et kliendi kätte jõuab toode mis on oma parimas konditsioonis ning ilma defektideta. Arvestades, et suur osa tänapäeva kaubandusest on veebipõhine, on e-kommertsi juures pakendamine eriti tähtis. Kuna tihtipeale võib leida, et internetti lisatud pildid ei vasta alati reaalsusele, on eriti oluline see, et toode on kliendi juurde jõudes ilma defektideta ning täpselt selline, millisena klient selle on tellinud. Vastasel juhul võib sel olla negatiivne mõju ettevõtte mainele. Seega korralik pakend on ka hea viis, kuidas vältida kõikvõimalikke kahjustusi toote transpordi või kliendi juurde toimetamise ajal. Lisaks sellele on pakketeip hea viis, kuidas personaliseerida enda toodete pakendamine ja saatmine, ilma et see oleks väga suur kulu ettevõttele. Olenevalt kliendi soovidest on pakketeipe võimalik tellida ka erinevatest materjalidest ning kas käsitsi kasutamiseks või pakkeliinide tarbeks.

Pakketeip logoga

Pakketeip on suurepärane koht, kuhu lasta peale trükkida enda ettevõtte logo. Sedasi on kõik klientidele saadetud pakid personaliseeritud ning jätavad ettevõttest professionaalse ning eduka mulje. Ettevõtte pakketeip logoga on eriti hea lahendus lihtsamatele toodetele, kus muidu ei ole erilist ruumi innovatsioonile või originaalsusele. Sedasi on võimalik tavapäraseid tooteid müüa personaalse ning unikaalse kaubamärgi alt ja personaliseeritud pakendite kaudu. Kui muude ettevõtte logoga asjade tellimine võib minna kulukaks, siis pakketeip on võrdlemisi soodne viis, kuidas esindada enda ettevõtet parimal viisil. Sedasi saab kokku hoida eriliste karpide ning pakendite soetamisest, samal ajal siiski kõik tooted personaliseeritud kujul kliendi juurde toimetades.

Pakketeip personaalse trükiga

Pakketeip personaalse trükiga on hea viis, kuidas saata enda tooted kliendile personaliseeritud kujul.  Pakketeipide ja kleebiste kohta saab rohkem lugeda siit, kus on lahti seletatud erinevad trükkimise meetodid ning pakketeipide laiused ja paksused. Plastrumist on võimalik tellida mitmete erinevate omadustega pakketeipe ja kleebiseid, olenevalt materjalist, liimi tüübist, müratasemest või muudest faktoritest. Lisaküsimuste korral on võimalik meile saata ka tootepäring, kus saame Sinu personaalseid eelistusi arvesse võttes parimaid võimalikke lahendusi täpsemalt arutada. Tee juba täna järgmine samm enda ettevõtte arendamiseks, tellides pakketeip personaalse trükiga ning postitades kõik tellitud tooted personaliseeritud kujul!

Pakendid

Teie pakendeid on võimalik koheselt tuvastada kui kasutate personaalse trükiga pakketeipe. Personaalse trükiga pakketeibil on ka suured turunduseelised, mis eristavad teie brändi ja suurendavad selle nähtavust. Tähelepanu pööratakse teie ettevõttele juba hetkest, mil pappkarp, kaubaalus või ümbrik lahkub teie töökohast, kuni kliendini jõudmiseni. Personaalse trükiga pakketeip võib kanda nii olulist käitlemisteavet kui ka teie kaubamärki ning võib toimida ka tõhusa võltsimisvastase meetmena. Katkine või uuesti pitseeritud trükiga pakketeip on koheselt tuvastatav. Trükitud pakketeip võib vähendada pappkastide kulusid, te ei pea enam säilitama suuri varusid erinevatest trükitud kastidest. Selle asemel saate osta erineva suurusega tavalisi pappkaste ja kasutada personaalse trükiga pakketeipi, et tuvastada need oma kaubamärgile kuuluvana. Personaalse trükiga pakketeip jätab teie klientidele hea mulje, rõhutades teie ettevõtte professionaalsust ja suhtumist.

Min. tellimus 36rulli. Viimasel ajal on valituks osutunud veebaasil akrüül liimiga pakketeibid. Liim on kas läbipaistev, valge või pruun. Teie otsustate, kas soovite vaikset või lärmakat pakketeipi, meil on pakkuda kolme erinevat kvaliteeti. Teibi materjaliks on BOPP. Materjali paksused: 25, 28, 32mikronit.

Pakketeibi laiused: 25, 38, 48, 50, 75 mm. Peale keritud 66m. Peamiseks valikuks on täna 32 mikronit BOPP. Trükkida saame kuni 6 värviga.
1-3 värvi puhul min. tellitav kogus 36 rulli.
Alates kogusest 144rulli on trükk nn. sandwich ehk trükk kile alune.
3-6 värvi puhul on min. tellitav kogus 540 rulli.
Meie valikus on veel PABER pakketeibid ja PVC pakketeibid, mõlemad solvent liimiga.

Trükikavand tasuta. Tarneaeg 30päeva.

Head tellimist!