Personaalse trükiga pappkarbid

Personaalse trükiga pappkarbid

PAPPKARBID

Eksklusiivne pappkarp on dekoratiivtoode neile, kes soovivad silma paista ja rõhutada oma pakkumise kvaliteeti. Pappkarbid valmistatakse erineva kuju, suuruse ja värviga. Igaühte neist saab isikupärastada logo või graafika lisamisega. Iga projekt on meie jaoks ainulaadne ja me hoolitseme iga detaili eest. Personaalse trükiga pappkarp või eksklusiivne kinkekarp võimaldab teil silma paista ja rõhutada kogu brändi mainet. Pakkige oma kaasavõetavad ja gurmee kaubad stiilselt trükitud kiirtoidupakendikarpidega. Need mitmekülgsed karbid, mis on igapäevaselt olulised kiirtoidukohtade, nuudlibaaride, pagaritöökodade, salatibaaride, restoranide, sushibaaride ja iseteeninduslike sööklate jaoks. Pappkarpe on saadaval mitmesugustes kohandatud kujudes ja suurustes, mis sobivad igale restoranile. Need on saadaval eritellimusel interjööridega, nagu rasvakindlad vooderdised, et kanda nii kuuma kui ka külma toitu, ning neil on mitmesuguseid sulgemise võimalusi. Pole midagi põnevamat kui kaane eemaldamine luksuslikult kinkekarbilt. Meie kohandatud kaheosaliste kinkekarpidega saate seda põnevust jagada olemasolevate klientidega, julgustades samal ajal uusi sihtturge välja selgitama, mis seal sees on. See on ülim turundusvahend luksusettevõtetele, kes soovivad silma paista.

PERSONAALSE TRÜKIGA, AKNAGA KARBID

On populaarne pakendilahendus mänguasjadele, nahahooldustoodetele, tehnilistele tarvikutele, kondiitritoodetele, kinkenõudele, elektroonikale, luksustarvikutele ja pagaritoodetele. Karbid on visuaalselt atraktiivsed, läbipaistva aknaga, mis näitab selgelt sees olevat sisu, ja nad julgustavad kliente tõenäolisemalt ostma, eemaldades kõik kahtlused, mida suletud karp võib põhjustada. Need karbid sobivad ideaalselt kaasamüüdava toidu pakendamiseks suure liiklusega tänavatel ning kui need on kohandatud teie kaubamärgi ja kunstiteostega, tagavad need teie toodete sära. Pakkige oma kulinaarsed loomingud stiilselt trükitud kondiitrikarpide ja koogikarpidega. Tellimuse järgi valmistatud pagarikarbid nihutavad pakendidisaini piire läbipaistvate akende, luksuslike käepidemete ja paelte ning eritellimusel kunstiteoseid, mida luuakse kaasaegse trükitehnika abil. Saadaval on kohapealne UV-lakk, kuum fooliumtembeldamine, reljeefne, nii matt kui ka läikiv lamineerimine. Pakume kohandatud kujundeid ja erinevaid suurusi, et täiendada iga toodet, alates kookide viilukarpidest kuni kaitseraua sõõrikute karpideni ja kõige vahepealseni.

PERSONAALSE TRÜKIGA PAPPKARPPOSTITUSKARBID, KINKEKARBID LOGOGA

Looge püsiv esmamulje luksuslike postituskarpidega. Meie eritellimusel valmistatud FEFCO postituskarbid täiendavad eksklusiivseid tooteid, nagu tehnikavidinad ja elektroonika, ehted, disainerrõivad ja -jalatsid, kinkeesemed, kosmeetika- ja ilutooted ning luksuslikud kodutarvikud. Neid karpe saab kasutada peaaegu iga eseme ohutuks pakendamiseks, teades, et teie tooted saabuvad ohutult ja stiilselt. FSC® sertifitseeritud pappkarbid. Nutikas valik keskkonnasõbralikele kaubamärkidele, see pappkarp on valmistatud 100% ringlusse võetavast lainepapist ja on loodud pakkuma suurepärast kaitset, edendades samal ajal teie tooteid ja teenuseid transiidi ajal. See on veebimüüjate oluline pakend, mis sobib ideaalselt rõivaste, kosmeetika, nahahooldustoodete, kinkenõude, tehniliste vidinate ja kodutarvikute saatmiseks.

Pakume ka personaalse trükiga salvrätikuid. Vaatas siit: Salvrätikud