Personaalse trükiga riidekotid

Personaalse trükiga riidekotid

RIIDEKOTID

PUUVILL, DŽUUT, MITTE-KOOTUD PP  

Puuvill on pehme looduslik kiud, mis on saadud puuvillase taime seemnekapslist, põõsast, mis on pärit troopilistest ja subtroopilistest piirkondadest kogu maailmas, sealhulgas Ameerikas, Indias ja Aafrikas. Puuvill on endiselt kõige imelisem kiud päikese all, isegi pärast 8000 aastat. Ükski teine kiud ei ole lähedal kõigi soovitavate omaduste dubleerimisele koos puuvillaga. Tuhande näo kiud ja peaaegu sama palju kasutusviise, puuvill on tuntud oma mitmekülgsuse, välimuse, jõudluse ja ennekõike loomuliku mugavuse poolest. Kiud keedetakse kõige sagedamini lõngaks või niidiks, et teha pehme, hingav tekstiil, mis on tänapäeval rõivastes kõige laialdasemalt kasutatav looduslik kiudriie. Puuvill on nii biolagunev kui ka taaskasutatav.

Personaalse trükiga riidekotid on suurepärane võimalus oma ettevõtte reklaamimiseks! Tarbijate keskkonnateadlikkuse kasv tähendab, et nad teevad teadlikke otsuseid ja valivad ettevõtted, kes soovivad vähendada oma ökoloogilist jalajälge. Kõik meie puuvillakotid on valmistatud sertifitseeritud puuvillast, mis vastab OEKO-TEX standarditele. See tähendab, et meie kottide loomiseks kasutatav puuvill on vaba igasugustest töötlemiskemikaalidest, väetistest või pestitsiididest, nagu need, mida kasutatakse tüüpilises puuvillas. Need kõik on biolagunevad, nii et võite olla kindel, et nad ei istu prügilas.

Valides hästi kujundatud ökoloogilised trükiga puuvillakotid, saate kasu klientide silmis ökoloogilisi väärtusi edendava ettevõttena. Kasutades meie toodete jaoks kõrgeima kvaliteediga materjale, garanteerime, et teie kliendid kasutavad teie reklaamiga riidekotte veel aastaid. Kas see pole mitte täiuslik reklaam?

Kõik meie tooted on valmistatud vastavalt kliendi spetsifikatsioonidele. Meie riidekotid sobivad ideaalselt teie praegustele ja potentsiaalsetele klientidele. Meie kliendikeskne meeskond tagab, et teie riidekott on ainulaadne ja vastab kõigile teie ettevõtte vajadustele.

Minimaalne tellimus on 30 ühikut. Riidekoti mõõdud 38×41 cm, 38x41x10 cm, 60x40x16cm horisontaalne kandekott. Sangad lühikesed või pikad.

Toorkangad on saadaval naturaalsetes värvitoonides. Värvitoon sõltub lõngast. Pange tähele, et kuna oleme spetsialiseerunud eritellimusel valmistatud riidekottidele, ei ladusta me neid oma laos ja suudame pakkuda näidiseid toodetest, mille oleme hiljuti valmistanud teistele klientidele.

Siiditrükk kasutab kahte tüüpi tinti: veepõhist tinti ja plastisooli. Plastisoolid pakuvad erksaid ja väga küllastunud värve ning nende suurenenud tiheduse tõttu ei näe te neid tegelikult läbi. Meie värvivalikus on peaaegu iga Pantone värv, sealhulgas kuld ja hõbe ning valitud neoonvärvid. Oleme võimelised üle kandma suured 49 x 49 cm kujundused või väikesed on 2 mm üksikud jooned kangale. Maksimaalne värvide arv ühes disainis, mida saame printida, on 10 värvi naturaalsel või valgel kangal ja kuni 8 Pantone värvi värvilisel kangal.

 

100% Puuvillased poekotid, lühikeste või pikkade sangadega

Suurused/Min. kogused:

Naturaalne (trükita) kangaskott 10-20tk

Valge või must (trükita) kangaskott 50tk

Värviline (trükita) kangaskott 100tk

Poekotid: 22x26cm, 38x42cm, 38x42x8cm, 38x42x10cm

Seljakotid, nööridega: 9x10cm, 25x30cm, 35x40cm, 40x50cm

Nööriga “suu kinni” riidekott: 15x20cm, 16x40cm

Kangad 140-300g/m2

22 eritooni puuvilla tekstiili

Trükkimise meetod: Siiditrükk

Trükiga kotid alates 30tk (tarne 7-10päeva)

Teeme oma tööd alati ülima hoolega, pöörame erilist tähelepanu kvaliteedile alates tooraine hankimisest kuni trükkimiseni. Me oleme perfektsionistid igas mõttes. Meie eesmärk on luua pikaajaline partnerlus, mistõttu püüame leida oma partnerile kõige optimaalsema lahenduse ka võimalike kaebuste korral.  Enne tellimist loome töökavandi, kvaliteedi tagamiseks ja kindlustunde saamiseks võite taotleda ka proovi partiid. Oleme uhked mitte ainult oma kvaliteetse töö, vaid ka lühikese tootmisaja üle, sest tarnime laotooteid 7-10 tööpäeva jooksul.  Oleme kogu tagasisidega väga rahul, isegi kui see ei ole tingimata positiivne, sest nii saame veelgi paremaks ja paremaks muutuda.

_______________________________________________________________

Mitte-Kootud PP kandekotid – sangadega, käeavaga, maika sangadega, seljakotid, keevitatud õmblused

alates 200tk siiditrükk

alates 500tk fleksotrükk

Mõõdud:

Laius – 15-60cm

Kõrgus – 15-60cm

Külg – 6-18cm

Lukuga või ilma lukuta. Käsitöö. Suur valik erinevaid lukke ja neete …

Materjalid Non-Woven PP: 75, 100g/m2

Täname, et jagate meiega oma kogemusi!