Personaalse trükiga ümbrikud

Personaalse trükiga ümbrikud

ÜMBRIKUD

TURVAÜMBRIKUD

Ideaalne valik e-kaubanduse ettevõtetele, kes vajavad lisakaitset oma toodete pakendamisel ja saatmisel. Meie pakkumises on tavalised 85gsm FSC tahkest papist ja eriti tugevad 140gsm FSC tahkest papist ümbrikud. Saatmisümbrikud on valmistatud kõrgeima kvaliteediga läbipaistmatust PE kaetud paberist ja täidetud mitmekihilise 60gsm PE mullikilega, et kaitsta teie saadetist kahjustuste ja niiskuse eest nii tõhusalt kui võimalik.

MULLIÜMBRIKUD

mulliümbrikud on vajadusel varustatud spetsiaalse sulgemissüsteemiga (tugev sulgemine, lukuauk ja läbipaistva liimiribaga). Ümbrikud on saadaval kahes värvitoonis (valge ja naturaalne pruun) ning kümnes standardsuuruses. Ümbrikud on saadaval ka avamisribaga, millel on perforatsioon kergemaks avamiseks. Ümbrike servades on tugevad keevisõmblused, et paremini hoida pakendi vormi ja kaitsta seda deformatsiooni eest. FSC sertifitseeritud paber.

Klassikalised mulliümbrikud ehk turvaümbrikud on meie enimmüüdud tooted, väikeste ja keskmise suurusega esemete ohutuks saatmiseks.

Materjalide kirjeldus: paberist ehk tahkest papist ümbrikud sisaldavad endas vähemalt 70% ümbertöödeldud paberit ja min. 40% taaskasutatud kilet. Liimiribad permanentsed või korduvalt suletavad. Materjalid on korduvkasutatavad.

PERSONAALSE TRÜKIGA TURVAÜMBRIKUD

Minimaalne tellitav kogus 50tk. Trükime laotoodetele digitrüki meetodil (CMYK). Alates 5000tk fleksotrükk, selleks vajame trükiplaate (ühekordne kulu). Pantone, CMYK.

Pakume ka PE vaht sisuga paberümbrikke ja 3-D paber kärgstruktuuriga ümbrikke. Viimane uudistoode on lambavillaga polsterdatud postiümbrikud!


“Loodame, et iga klient tajub meie ettevõtet pikaajalise koostöö väärilise partnerina, kuna püüame tagada, et meie tooted oleksid alati kõrgeima kvaliteediga.”
Berni Valge