MATERJALID, kiled, mullkiled, vahtkiled, reflex materjal

POLÜETÜLEENI JA MUUD POLÜOLEFIINID

Polüetüleenist polümeer, millel on suurepärased tehnoloogilised omadused. See on odav, mittetoksiline ja seda saab muu hulgas teisendada paljude tehnoloogiatega: väljapressimine, hallituse süstimine ja lööklaine moodustamine. Lisaks pakendamisele kasutatakse polüetüleeni meditsiinis, autotööstuses, elektroonikas, laste mänguasjades ja paljudes teistes valdkondades. Sisuliselt on polüetüleenist igapäevaelus kõige sagedamini kasutatav plast. See on saadud polüolefiinide rühmast valemiga (C2H4)nH2 ja sellel on kõrge keemiline resistentsus. Seda saab kergesti ringlusse võtta.

Polüetüleeni sünteesis saksa keemik Hans von Pechmann 1898. aastal juhuslikult. Esimene polüetüleeni tööstusliku tootmise meetod loodi 1939. aastal. Kerged kilekotid leiutas algselt Rootsi insener Sten Gustaf Thulin, kes töötas 1960. aastal ettevõttes nimega Tselloplasti of NorrkOping.

Kasutame mitut tüüpi polüetüleeni:

LDPE – MADALA TIHEDUSEGA POLÜETÜLEENIST

See on vanim polüetüleeni tüüp. Seda iseloomustab läbipaistvus ja sile, läikiv pind. Sellel on suurem laienevus kui teistel tüüpidel, kuid madalam tugevus. LDPE fooliumid on pehmed, raskesti kortsutavad ja hästi trükkivad. Seda materjali kasutatakse plaastri käepideme ja pehme silmuse käepidemekottide valmistamiseks ning erinevate toodete pakendamiseks. Me pressime välja LDPE fooliume paksusega 18 kuni 200 μm.

MDPE – KESKMISE TIHEDUSEGA POLÜETÜLEENIST

Sellel polüetüleenil on suurem tugevus ja kõvadus kui LDPE-l, kuid see jääb paindlikuks ja seda saab kergesti töödelda isegi suurema paksusega. Seda kasutatakse plaastri käepideme ja pehme silmuse käepideme kottide jaoks ning seda pressitakse kõige sagedamini fooliumidesse paksusega 30 kuni 80 μm (mikronit).

HDPE – SUURE TIHEDUSEGA POLÜETÜLEENIST

See on materjal, mida kasutatakse kõige sagedamini nn t-särgi kottide tootmisel. Sellel on suur tugevus, matt viimistlus ja see särab liikumisel. Me pressime HDPE fooliume paksusega 6 kuni 150 μm.

LLDPE – LINEAARNE POLÜETÜLEENIST (LINEAARNE)

Seda polüetüleenitüüpi kasutatakse LDPE, MDPE ja HDPE lisandina, kuna see suurendab nende tugevust ja hõlbustab termilist tihendamist.

MPE – METALLOCENE

See polüetüleen on üks kallimaid, kuid pakub suurepärast jõudu. Seda toodetakse spetsiaalsete metallotseeni katalüsaatorite abil ja seda kasutatakse lisandina muud tüüpi polüetüleeni kvaliteedi parandamiseks.

ÜMBERTÖÖDELDUD POLÜETÜLEENIST

Meil on kaasaegsed ringlussevõtu seadmed, millele tööstuslik polüetüleenist raiskamine muundatakse polümeerlaastudeks. Eraldi ostab ettevõte turult tarbijajärgselt ringlusse võetud polüetüleeni. Mõlemast allikast toodame kotte ja fooliume järgmiste kaubamärkidega:

Re-LDPE – 40% kuni 80% recycled LDPE

Re-HDPE – 40% kuni 80% recycled HDPE ja MDPE

POLÜETÜLEENIST KILEDE VÄRVIKAART

LDPE-color-chart-tt8s-5
_______________________________________________________________
Mullkiled ja vahtkiled, reflex materjal 
Mullkile 3 -kihiline PE 60 g / laius 1 m x 10 m
Mullkile 3 -kihiline PE 60 g / laiused 0,5 m või 1 m x 100 m
Mullkile 3 -kihiline PE 100 g / laius 1 m x 100 m
Vahtkile 1 mm / laius 1 m x 300 m
Vahtkile 2 mm / laius 1 m x 100 m
Vahtkile 3 mm / laius 1 m x 100 m
Vahtkile 5 mm / laius 1 m x 50 m
Tarneaeg 7-10päeva.
______________________________________________________________

REFLEXkiled on erineva paksuse ja kihiga polüetüleenist vahust, mullist ja metalliseeritud kilest valmistatud laminaadid.

Kõige laialdasemalt kasutatav: – R3X metalliseeritud kile + mullikile + polüetüleenist vaht + mullikile + metalliseeritud kile. R3X-i kasutatakse lagede, seinte jaoks – auruisolatsiooni asemel paigaldatud peegeldab suurt osa soojusest ja asendab kuni 10 cm küttematerjali. – G2X polüetüleenist vaht + metalliseeritud kile + mullikile. G2X-i kasutatakse betoonist põrandate soojendamiseks, mis on asetatud betooni alla. – RP3 vahtpolüetüleeni + metalliseeritud kile, polüetüleenist vaht võib olla 2-5 mm paksune. Kasutatakse isolatsioonimaterjalina ventilatsioonikanalite, külmutus- ja kütteseadmete isolatsiooniks.

 

Kategooria:
Name
Email
Phone
Additional information
Lisa fail