UUED PAKENDID

UUED PAKENDID

Pakendamine on iga toote oluline komponent. Püüame pakkuda oma klientidele uusi ja innovaatilisi pakendeid.

Paberkott PLA aknaga – Erinevate materjalide kombinatsioonid on tavaliselt ringlussevõtu probleem. Kuid sel juhul kasutatakse akna jaoks polülaktoos (PLA), mis muudab selle 100% biolagunevaks ja kompostitavaks. Need sobivad küpsetistele, pastatoodetele, ravimitele ja muudele toodetele. Need võivad olla valmistatud 40 g/m² jõupaberist, mis on naturaalset või valget värvi.

PAPTIC kotid – valmistatud uuest, uuenduslikust paberist, mis ühendab tsellulooskiude ja polülaktoosi (PLA). Seda tüüpi paber on vee suhtes väga vastupidav. Täielikult valmistatud taastuvatest ressurssidest. See on ringlussevõetav ja biolagunev.

Püstiseisvad pakendid aknaga – Stand Up Pouches aknaga – võimaldab kliendil näha toodet paigutatud ilma selle värskust häirimata. Stand Up Pouches alumiiniumfooliumiga – suurepärane barjäär niiskuse, hapniku, muude aroomide ja valguse vastu. Mõlemat tüüpi kottidel on lai ava, neid on mugav täita. Põhja kuju tõttu seisavad nad kindlalt riiulil püsti. Doypack® avamist ja sulgemist saab teha korduvalt. Sobib kõikidele puistekaupadele: lemmikloomatoit, pähklid, kohv, tee, kommid, vürtsid, teravili ja palju muud.

Kuller mullümbrikud – Käivitati uus ekstruuderi liin mullikile tootmiseks. Saame pakkuda ka mullkilega paberümbrikke. Need pakendid sobivad teie saadetise kaitsmiseks. Kaetud pruuni paberit on raske rebida, samas kui õhumullidega sees olev polüetüleen kaitseb saadetist kokkupõrke ja rõhu eest. Lihtsaks sulgemiseks on olemas ka kleeplint ja ümbrikud on täiesti läbipaistmatud, nii et nende sisu jääb peidetud.

Innovatiivne ja kaasaegne seljakott – See on kerge ja voldituna võtab vähe ruumi. Noorte ja sportlike inimeste lemmik. Seda saab kanda käes või seljal ja see on suurepärane koht teie reklaamsõnumi jaoks.

Peatse kohtumiseni…